2018 II Liga Kobiet

Team
Rozegrane Wygrane Przegrane Sety Punkty
1 TKKF RELAKS OLEŚNICA 8 7 1 14 - 3 20
2 THE WINNERS Wrocław 8 6 2 12 - 4 18
3 Speedvolley II 8 5 3 11 - 6 16
4 AZS AWF WROCŁAW 8 1 7 3 - 15 3
Drużyna
Mecze
Zawodnicy
Zdjęcia

Historia powstania DRUKARZY:
Dawno, dawno temu mniej więcej wtedy, kiedy odkrywano węgiel, młody Piotr rozpoczął odkrywanie swoich fascynacji piłką siatkową. Nikt nie przypuszczał, ze będzie to pierwotny impuls w genezie zjawiska, które w późniejszej fazie da efekt końcowy w postaci zespołu Drukarzy.
Kiedy rówieśnicy Piotra wyrywali staruszkom torebki, napadali na warzywniaki i tatuowali sobie imiona jakichś nieznajomych na plecach. Piotr wolał spędzać czas ze swoją piłką do siatkówki. Odbijał i serwował… Grał sam ze sobą na trzepaku i nikt nie wie jak potrafił tak szybko przemieszczać się z jednej strony trzepaka na drugą. Przez to, uważany był za odludka, a nawet dziwaka.
Odrzucony przez społeczeństwo postanowił ruszyć w świat w poszukiwaniu ludzi, którzy posiadali by taka samą pasję jak on. Pełen nadziei przyjechał do Wrocławia - miasta spotkań, miasta gdzie wszystko zdarzyć się może. Początki naszego bohatera były ciężkie. Nie potrafił się zaadoptować i by przetrwać został dealerem. Z czasem sprzedawał coraz więcej i jego pozycja na rynku ugruntowała się. Natenczas mógł zając się realizowaniem marzeń związanych z siatkówka.
Nieuniknionym stało się, ze człowiek w branży dealerskiej prędzej czy później padnie ofiarą sekty. Tak było i w przypadku naszego Piotra. Sekta zrzeszała ludzi, którzy pod przewodnictwem słynnego w kręgach szarlatana z wąsem, znanego z twardej ręki i ortodoksyjnych przekonań. Na tajemnych spotkaniach górskich raz w roku szykował plan owładnięcia światem siatkarskim. Trzyosobowe reprezentacje sekty miały się teraz pojawiać wszędzie tam, gdzie grupa zapaleńców miała zostać poddana praniu mózgu przy pomocy charakterystycznego stroju jak również donośnego gwizdka. Nazywali się oni mianem Sędziów, którzy wszystkie nieprawidłowe występki zawodników i błędy w grze karali zgodnie z zaleceniem najwyższego Przewodniczącego. Sędziowie ze swoją misją przemierzali kilometry Dolnego Śląska odwiedzając nawet najdalsze zakątki regionu.

OSIĄGNIĘCIA:
OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA:
3 sezony II LIGA (dwa razy I miejsce)
4 sezony I LIGA
Mistrzowie 22. Otwartych Mistrzostw Wrocławia w siatkówce im. Ryszarda Płockiego

MISTRZOSTWA POLSKI SĘDZIÓW:
2009 Żory- MISTRZ POLSKI
2010 Głuchołazy - 7 miejsce
2011 Ostrowiec Świetokrzyski - 5 miejsce
2012 wieliczka- MISTRZ POLSKI
2014 Giżycko- 3 miejsce

OTWARTE MISTRZOSTWA OBORNIK ŚLĄSKICH:
dwa razy I miejsce
raz III miejsce

KLAUZULA INFORMACYJNA (RODO) Czytaj więcej...